Kontakt

Sídlo společnosti

Erste Leasing, a. s.
Horní náměstí 264/18
669 02 ZNOJMO
tel: 515 200 511
fax: 515 200 512
e-mail: info@ersteleasing.cz

Pobočky

Zeptejte se

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat na cokoliv, co Vás zajímá. Kontaktujte nás!

Aktuálně

"Lisujeme splátky dokulata"

Erste Leasing si ve spolupráci s dodavatelem AGRALL zemědělská technika, a.s. pro své klienty připravila akční financování nové techniky značky CLAAS.

Více se dozvíte v přiloženém dokumentu

Fond PGRLF otevřel příjem žádostí v rámci programu Podpora nákupu půdy

Dne 1. 1. 2019 otevřel  fond PGRLF opětovně příjem žádostí v rámci programu Podpora nákupu půdy, ve kterém je poskytována podpora ve formě dotace části úroků z komerčních úvěrů.

Termín ukončení příjmu žádostí je stanoven na 31. 3. 2019

 Více na: www.pgrlf.cz

Erste Leasing opět jedničkou

Erste Leasing v roce 2017 opět obhájila post jedničky nebankovního financování zemědělských strojů a zařízení.

S tržním podílem 23,85 % drží post jedničky nepřetržite již od roku 2012.

Profil společnosti

Erste Leasing, a.s., dříve S MORAVA Leasing, a.s. patří od roku 1991 k významným společnostem působících v oblasti poskytování financování pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty na území České republiky. Svou širokou sítí obchodních míst a svoji oblastní strukturou obsáhne celou republiku. Nabízí leasingové a úvěrové financování na nákup strojů a technologií, komunální a dopravní techniky. S širokou nabídkou svých produktů je připravena uspokojit i nejnáročnější klienty.  Hlavními obory, kam směřuje největší objem financování, jsou zemědělství, služby soukromého sektoru, stavebnictví a strojírenství.

V roce 2011 se S MORAVA Leasing stala dceřinou společností České spořitelny a získala tak silného partnera pro dosažení svých obchodních aktivit a záměrů.

Od 1.9.2013 vystupuje společnost pod novým názvem Erste Leasing, a.s. a přidala se tak do rodiny silných mezinárodních značek korporátního bankovnictví Finanční skupiny České spořitelny – Erste Corporate Banking a Erste Factoring.

Naším cílem je rozvíjet trvalé vztahy s klienty a nadále naslouchat jejich potřebám. Pod značkou Erste Leasing, chceme nadále být moderní, úspěšnou společností a zůstat na předních místech mezi firmami působícími na trhu s leasingovým a úvěrovým financováním.

Erste Leasing, a.s., se sídlem Znojmo, Horní náměstí 264/18, PSČ: 669 02, IČ: 16325460 je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupina České spořitelny. Řídící osobou koncernu Finanční skupina České spořitelny je Česká spořitelna, a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ: 140 00, IČ: 45244782.